Ali Ahmeti a e njeh El Chekën, ja përgjigja e kreut të BDI-së për kërçovarin në Amerikë?! (VIDEO)

Shpërndaje

Të ashtuquajturat “bomba”, të publikuara nga Sheqerim Ahmeti, i njohur tashmë si El Cheka, vazhdojnë të shpërndahen në internet. Në shumicën prej tyre dëgjohen zërat e Ali Ahmetit dhe Musa Xhaferit, përcjellë TV21.

Lideri i BDI-së mohon sot për herë të parë foli për El Chekën, për të cilin thotë se nuk e njeh.

“A e njihni personalisht personin që po publikon “Bombat”?

Sa fola unë atje.

Mos ja humbni 17 vite, e thash çka thash e thash aty.

A e njihni ju personalisht.

“Po jo mor ku e njoh unë”, u shpreh kreu i BDI-së Ali Ahmeti.

Ahmeti tha se nuk i dëgjon bombat dhe se me to duhet të merren organet kompetente./TV21