Dullovi nërvëzohet keq me gjykatat e Maqedonisë së Veriut për rastin e “Almirit” (Foto)

Shpërndaje

Ne si redaksi u kërkojmë falje lexueve dhe nuk deshtëm që këtë opinon ta perkthejmë dhe vendosem qe ta postojme në origjinal.

Postimi është në gjuhën maqedonase drejtuar gjykatave të Maqedonisë së Veriut;

Postimi i plot i Lirim Dullovit:

Boban ilic 6 godini zatvor!!!
Allooo!!
Da ti ebam sudii, sudstvo, obviniteli, politicari u ovaa drzhava. Mameto vashe, pleme da vi ebam na site shto ova go dozvolivte, go pomognavte ili ne go sprecivte.
Vie ste poloshi od boban.
Kriminalnite geni da vi gi ebam. Imate li deca be mameto vashe. Pa posle ke.mi zborite za pravna drzhava…