E frikshme: Del videoja e momentit kur kryhet pla*gosja në mes të Mitrovicës (Video)

Shpërndaje

Para pak minutash ka pasur të sh.tëna me a.rmë zjarri në qendër të Mitrovicës ku një person ka mbetur i p.lagosur.

Avni Zahitit, zëdhënësit të policisë nga rajoni i Mitrovicës, ka thënë për Reporterin se d.yshohet që një person ka marrë lëndime trupore dhe po trajtohet në spital.

Zahiti ka treguar se policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

”Policia janë në vendin e ngjarjes, tani për tani nuk kemi informacion më tepër, një person dy.shohet se është pla.gosur me armë zjarri”, ka thënë zëdhënësi i policisë për Mitrovicë Avni Zahiti.

Ndërkaq media ka mësuar se i pla.gosuri është nisur me ambulance për në Prishtinë, por deri në këto momente nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

VIDEO