Enca e sapo dal nga dushi shfaqet pa makijazh, por nuk lë anash provokimin

Shpërndaje

Këngëtarja Enca Haxhiu sapo ka publikuar një video e cila shihet pa makijazh, shkruan GazetaBlic.Në rrjetin social ‘Instagram‘, e ka ndarë foton me ndjekësit dhe fansat e saj.‘“Kushedi sa e shemtuar je pa makeup” Miremengjes ‘, ka shkruar ajo në video.

Artist jam, shihet me flokët e lagura edhe pse pa make-up ajo po duket bukur.

VIDEO