Fansja i ‘dridh’… para Ledrit (Video)

Shpërndaje

Ledri Vula është një prej këngëtarëve më të njohur.

Vula cilësohet edhe si një ndër këngëtarët më simpatik dhe është mjaft i dashur edhe nga vajzat shqiptare.

Këngëtari ka postuar në profilin e tij në Instagram një video, ku një fanse kërcen para tij twerk.

Ai është hutuar dhe mund të thuhet edhe se ka harruar tekstin e këngës, pasi i ka pasur sytë diku tjetër.

Pasi ka postuar videon Ledri ka marrë komente të shumta, por ai që ka spikatur më shumë ka qenë ai i reperes, Tayna.

Ajo i ka komentuar:

Lyju me kos se koke djeg.”

Kurse Ledri Vula komentit epik të Taynës i është përgjigjur kështu:

Jom kuq pi marres.’’

VIDEO