Stuhi dhe dallgë të fuqishme në Ulqin (Video)

Shpërndaje

Moti i ligë ka përfshirë Shqipërinë dhe Malin e Zi, dy destinacionet kryesore të pushuesve nga Kosova. Si pasojë qytetet bregdetare më të vizituara janë prekur nga stuhitë.

Në rrjetin social Facebook është postuar një video që paraqet dallgët e mëdha në plazhin e Ulqinit.

Po ashtu edhe një video tjetër tregon stuhinë e cila ka goditur qytetin bregdetar.

VIDEO

VIDEO