Tuna nuk di të ndalet, e veshur në të kuqe dhe portokalli ajo duket shumë…! (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja Altuna Sejdiu ka kohë që është rikthyer mjaft aktive në paraqitjet e saj publike.

Pas publikimit të albumit të saj ‘Fortuna’ ajo u prit mjaft mirë nga publiku.

Por duket se “zogu ma i mirë prej krejtve” nuk ka harruar avazin e vjetër, ajo së fundmi është shfaqur e veshur në të kuqe ku duket shumë seksi.

FOTO

FOTO

FOTO