Fotografi e rrallë e fëmijërisë së Rita Orës

Shpërndaje

Rita dhe Elena shumë të ëmbla Superylli botëror, Rita Ora, konsiderohet si njëra ndër këngëtaret më të njohura në arenën ndërkombëtare. Historia e familjes së saj është mjaft prekëse, kur ajo ishte shumë e vogël prindërit e saj migruan në Londër. Ata ndjejnë dashuri të madhe për Kosovën, transmeton rtv21.tv

Në internet qarkullon një fotografi e rrallë e fëmijërisë së Rita Orës. Ajo pozoi afër babait të saj, Besnik Sahatçiut dhe motrës Elenës. Të dy motrat bukuroshe shfaqen të veshura me shumë stil. Një stil unik e ruan edhe tash në çdo paraqitje të saj. Vlen të përmendet se edhe në klipin e fundit ajo shfaqet me shumë stil. Projekti i fundit i saj “Ritual”, numëron mbi 40 milionë klikime.