Labi braktis Bexhet Pacollin i bashkangjitet Ramushit

Shpërndaje

Ish deputeti nga radhet e AKR-se se Behgjet Pacollit, Labinot Tahiri nepermjet rrjetit social facebook ka njoftuar per largimin e tij nga partia e Pacollit dhe bashkangjitjen e tij ne partine e Ramush Haradinajt.

Postimi i tij ne facebook: