​Zhduket një vajzë në Istog

Shpërndaje

Një vajzë nga fshati Veriç i Istogut, është raportuar si e zhdukur. Rastin e ka raportuar nëna e saj, sipas së cilës vajza ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj.Është njoftuar prokurori, ndërsa rastin janë duke e hetuar njësitë relevante të policisë./KosovaPress/