Ali Ahmeti i’a ‘shpon’ rrjetin zv.ministrit të mbrojtjes, Bekim Maksutit (Video)

Shpërndaje

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti, zevendeskryeministri Sadulla Duraku dhe ministri i Arsimit Arbër Ademi, sot po marrin pjesë në hapjen solemne të sallës së re sportive të shkollës fillore “Rexhep Voka”, në fshatin Shipkovicë të Tetovës.

Ministri Arbër Ademi gjithashtu sot njoftoi se edhe në komunën e Vrapçishtit shumë shpejtë do të fillojnë punimet për ndërtimin e një salle të re sportive.

Pas mbarimit të fjalimeve, Ali Ahmeti ka gjujatur penalltinë, kurse zv.ministri i mbrojtjes Bekim Maksuti si portier nuk arriti t’ia mbrojë penalltinë shefit të tij, qytetarët e duartrokasin!

Për më tepër shikoni videon në vazhdim:

VIDEO