Arta Memedi e ‘kall’ me këngën “Shote Galica” (Video)

Shpërndaje

Arta Memedi sapo ka publikuar projektin e saj më të ri.

Arta Memedi ka publikuar këngën, të cilën e paralajmëroi kohë më parë, shkruan lajmi.net.“Shote Galica” mban titullin projekti i saj i ri, të cilin e shoqëroi edhe me videoklip, ku erdhi më ndryshe prej herave të tjera.

Për tekstin e këngës u kujdes vetë Arta dhe Hard Mc, ndërsa për melodinë Nolly.Më poshtë mund ta dëgjoni projektin më të ri muzikor nga Arta Memedi me titull “Shote Galica”. /Lajmi.net/