Dy ish-Missat pozojnë krah njëra-tjetrës, krenare me origjinën shqiptare (Foto)

Shpërndaje

Adrola Dushi e cila ishte Miss Shqipëria në vitin 2012 është mike me Kristina Bakin e cila e ka marrë të njëjtin titull një vit më vonë, pra në 2013-ën.

Ato i shohim shpesh bashkë teksa pozojnë krah njëra-tjetrës, e të dyja janë shumë të dashura për publikun.

Së fundmi ishte Adrola ajo e cila e ka ndarë në Instagram një foto me Kristinën dhe të dyja shihen të mbuluara me flamurin kombëtar.