Enca mbulon trupin me ‘arushë’ të kuqe (Foto)

Shpërndaje

Enca Haxhia , me kritika të panumërta për imazhet që ndanë me publikun, nuk ndalon së provokuari me format e saj trupore.

Këngëtarja së fundmi ka publikuar dy foto në Instagram, ku shihet se nuk ka veshur asgjë, por pjesët intime, Enca, i ka mbuluar me një arushë dhe me një zemër ku shkruhet emri i saj.

Enca njihet për provokimet që i bënë fansave dhe gjithmonë daljet e saj përbëjnë lajm.

FOTO