I kërkoi favore sek.suale studentes, pedagogu Denis Himçi pëson atak kardiak

Shpërndaje

Pedagogu Denis Himçi, i arrestuar mëngjesin e djeshëm pas publikimit të videoskandalit në STOP, ku i kërkonte favore sek*suale një studenteje, ka përfunduar me urgjencë në QSUT.

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se Himçi ka pësuar një atak kardiak, dhe është shtruar menjëherë në ambientet e urgjencës në spital.