Ky është hiti i ri i Erës, bashkëpunim me reperët e njohur (Video)

Shpërndaje

Era Istrefi këtë të premte pritet që të sjell një këngë të re

Këngëtarja, e ka paralajmëruar këtë në një postim në Instagram derisa ka publikuar edhe një skenë të klipit ku shihet një çift i vjetër duke folur para kamerës.

Mbishkrimi është “Let’s get married” (Le të martohemi), që është titulli i këngës.

Por, ajo që vlen të përmendet në këtë rast është se bashkë me Erën do të këndojë edhe Yellow Claw dhe Offset.

Kujtojmë se Offset është bashkëshorti i Cardi B.

VIDEO