Tenton të hape shishen me stil, Arbana lahet në shampanjë (Video)

Shpërndaje

Arbana Osmani gjatë qëndrimit në Itali është takuar me Xhensilën dhe Besin të cilën ndodhen atje pasi aktori po filmon një skenë për filmin “Falco”.

Teksa ndodheshin në një restorant, Besi është përpjekur të mësojë Arbanën si ta hapë një shishe shampanjë. Moderatorja e ka postuar me video këtë moment epik ku shfaqet duke hapur shishen e në fund padashur e thyen duke u larë në shampanjë.

Në video dëgjohet teksa Arbana ia plas të qeshurës pas kësaj që ndodhi. Ndiqeni videon më poshtë dhe do qeshni edhe ju me lot.

VIDEO