Arbenita i lë pak vend imagjinatës në foton e fundit

Shpërndaje

Arbenita që nga lidhja me Feron ka qenë një emër shumë i përmendur në mediat rozë, kjo pasi modelja po poston vazhdimisht edhe imazhe provo*kuese.

Së fundi ajo ndau disa fotografi, ku kishte veshur një bluzë të bardhë, por e tërë vëmendja shkoi te gjoksi i saj, të cilin e kishte zbuluar pothuajse të gjithin.

E imazhe të tilla vazhdojnë të tërheqin vëmendje dhe të komentohen shumë edhe nga publiku.

FOTO INSTAGRAM