Zekiri: “Mbaju Izet e mos ke frike vendin e keni në opozit”

Shpërndaje

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri i është kundërpërgjigjur Izet Mexhitit, pasiqë ky i fundit i paralajmëroi LSDM-në dhe VMRO-në se pa partinë shqiptare që do të fitojë në zgjedhje nuk do të ketë qeveri, përcjell ALBAZONE MEDIA.

Postimi i plotë:

#TraukuIzet

Mbaju Izet e mos ke frike vendin e keni ne opozit

Më poshtë ju sjellim edhe fjalimin e Izet Mexhitit: