Kasami: Ne do t’i përfaqësojmë shqiptarët denjësisht në këtë koalicion

Shpërndaje

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami në një intervistë për gazetën KOHA ka folur rreth koalicionit LSDM-BESA dhe gjasat që ky koalicion të jetë fitues edhe tek shqiptarët.

Kasami ka deklaruar se në këtë koalicion është Lëvizja BESA ajo që do të përfaqësojë denjësisht shqiptarët në këtë koalicion.

“Votat shqiptare në këtë koalicion tanimë kanë adresë e ajo është Lëvizja BESA. Ne do t’i përfaqësojmë denjësisht shqiptarët në këtë koalicion me një partneritet të plotë me LSDM-në”, deklaroi Kasami.

VIDEO