Kthehen dhjetëra kosovarë, kryesisht nga Turqia (Video)

Shpërndaje

Dhjetëra kosovarë janë kthyer sot nga Turqia dhe disa vende të tjera.

Ata u vendosën në karantinë në Qendrën e Studentëve, por ata patën ankesa për kushtet aty, njofton Klan Kosova.