Mihrije Braha i shanë politikanët: Va ç*** bota nanën (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, duket qartë se është mllefosur shumë në liderët shtetëror.

Në rrjetin social “Facebook”, Mihrije Braha ka publikuar pamje të qytetit pa qarkullim të qytetarëve duke treguar se është lodhur nga porositë e politikanëve dhe ajo cfarë po bëjnë ata në kohën kur vendi po lufton me virusin vdekjeprurës COVID 19.

Përveç se tregoi mllefin e saj ndaj politikanëve, Mihrije Braha pa cenzurë në videon e publikuar edhe i sharë ata.

“Nshpi jem mos na jepni mo porosi se po na vjen me vjell prej juve politikana bre bota jau c** bota nonen”, thotë ajo.