Ndëron jetë hoxha i ri nga Mitrovica…!

Shpërndaje

Hoxha i ri nga Mitrovica, Jetullah Haliti, i cili vuante nga leukemia, ka ndërruar jetë.

Njoftimi nga vëllau i tij për vdekjen e hoxhës:

“Te Allahut jemi dhe vetem tek Ai do te kthehemi”, Bekare 156

Njoftim

Njoftohen familjarët, miqët dhe dashamirët se ndërroi jetë vëllau ( Hoxha ) ynë i dashur Jetullah Salih Haliti. Për orën dhe vendin e varrimit do ju njoftojmë.

Stafi i portalit ALBAZONE MEDIA GROUP, i shpreh ngushëllimet më të thella familjes Haliti, kurse të ndjerin hoxhën, ZOTI e shpërbleft me XHENNET!