Prezantuesen e zë kolla teksa po jepte motin, ja çfarë i ndodh (Video)

Shpërndaje

Prezantuesja e motit Alba Hoxha ka ndarë një video komike në rrjete sociale të cilën e ka inskenuar duke iu përshtatur situatës aktuale ku koronavirusi po infekton çdo ditë e më shumë njerëz.

Alba në videon e saj teksa prezanton motin inskenon një pjesë ku e zë kolla ndërsa njerëzit që ndodhen aty pranë e kanë gjuajtur me këpucë dhe sende.

Kjo video ka shkaktuar mjaft të qeshura në rrjetin social, ndërsa ka marrë komente pozitive nga ndjekësit e saj.

Ajo me sa duket ka zgjedhur të kopjojë një video e cila qarkullon prej ditësh në internet por në versionin shqiptar.

Kliko VIDEO