Rama poston videon: Ja si e merr dhe çfarë i ndodh trupit tonë kur infektohet me Koronavirus

Shpërndaje

Kryeministri i vendit, Edi Rama me anë të një postimi në Facebook ka shpërndarë një video ku tregohet se çfarë i ndodh trupi tonë kur infektohemi me CoVid-19.

Kujtojmë se në vendin tonë deri më tani janë të prekur 51 persona me koronavirus ndërkohë që një e moshuar ndërroi jetë në Durrës për shkak të koronavirusit.