Sela nga takimi i diasporës shqiptare në Zvicër, ia mësyn sërish Gjermanisë (Foto)

Shpërndaje

Lideri i ASH-së, Ziadin Sela bashkë me ekipin e tij nga takimi i diasporës shqiptare në Zvicër sërish takon shqiptarët e qytetit të Monchengladbach dhe Leverkuzen të Gjermanisë, përcjell ALBAZONE MEDIA.

Postimi i plotë i Ziadin Selës:

Monchengladbach, Gjermani. Shqiptarët tanë të gjithë i gjetëm këtu, të dëshpruar nga vendlindja dhe politikbërja por asnjëhere nga shpresa për ndryshime! 🙏🇦🇱❤️ Faleminderit