Bleona: Paratë nuk mund të blejnë lumturinë, por më mirë të qash në Mercedes se sa në biçikletë

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Bleona Qereti, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Megjithatë, përveç projekteve të shumta që sjell, ajo shpesh motivon admiruesit e saj me thënie të ndryshme.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi, derisa ua ka përkujtuar fansave pesë rregullat e jetës.

FOTO INSTAGRAM