Imami nga Tirana viziton prindërit e komandant Telit, i gjen në gjendje të mjerueshme (Video)

Shpërndaje

Imami i njohur nga Tirana, Ahmed Kalaja ka vizituar prindërit e të ndjerit Lefter Bicajt i njohur si komandant Teli, i cili shquhet për trimërinë në konfliktin e 2001-shit në Maqedoni.

Kalaja i ka gjetur prindërit e Telit në gjendje të mjerueshme dhe të varfër. Ai apelon që t’u ndihmohet atyre.

Për më shumë ndiqeni videon në vazhdim: