Lëvizte me shpejtësi rrugëve në kohë karantine, personi aksidenton Ferrarin me çmim afro 700 mijë euro (Video)

Shpërndaje

Një pronar i një makine luksoze aksidentoi Porsche Mirage GT, me çmim prej 719 mijë eurosh, derisa po voziste me shpëjtësi.

Benjamin Chen, 33 vjeç, humbi kontrollin në orën 7.30 të së martës dhe u godit në një automobil të parkuar, raportojnë mediet e huaja, transmeton lajmi.net.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në Nju Jork. Chen u përpoq ta largonte makinën pavarësisht dëmtimit të rëndë të trupit.

Policia mbërriti dhe arr*estoi Chen-in, i cili besohet të ketë qenë nën ndikimin e dr*ogës.

Video Kliko KËTU