Pamje epike mes Tiranës: Burri po tregonte se ajo kishte dashnor, gruaja e godet para kameras (Video)

Shpërndaje

“E dua shumë por gruaja më thotë ik nga shtëpia se kam dashnor…”

Një rast epik është regjistruar nga Fiks Fare, teksa një qytetar po fliste me gazetaren e “Fiks Fare” i cili po deklaronte se gruaja e tij kishte dashnore.

Teksa burri flet me gazetaren, papritur vjen një grua (e shoqja) dhe e godet bashkëshortin me shuplakë në kokë.

Burri largohet nga kamera, ndersa gruaja i thotë gazetares mos e nxirr ne televizion.