E pazakontë/ Rama mbyll plazhet, gazetarja i shkon me bikini te “zyra” (Video)

Shpërndaje

Dielli po bëhet çdo ditë e më i ngohtë, por fatkeqësisht këtë viti nuk mund ta shijojmë në bregdet.

Prandaj edhe një gazetare e programit të mëngjesit “Aldo Morning Show”, ka dalë me bikini në ekran dhe shfaqet përpara godinës së Kryeministrisë.

Siç shihet dhe në foton e mësiperme, brunja ka veshur një palë bíkini të zeza, ka hedhur sipër diçka të verdhë dhe me një rrip të verdhë në kokë, të lidhur fjongo.

Ajo veshje është mjaft e zakonshme për në bregdet, por në bulevardin kryesor të Tiranës, qytetarëve iu ka tërhequr vëmendjen.

Gazetarja ka raportuar me bíkini pranë zyrës së kryeministrit Edi Rama, ndërkohë që ky i fundit për shkak të masave të ndëmarra për parandalimine e koronavirusit e ka ndaluar të shkosh në plazh.