Kasami u jep fund spekulimeve: Në fletëvotim do të shkruajë vetëm “Koalicioni MUNDEMI”

Shpërndaje

Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami në intervistën për Gazetën Express në Maqedoni ka folur rreth situatës aktuale politike e shëndetësore në Maqedoninë e Veriut.

I pyetur rreth zërave të fundit rreth fletëvotimit se do të shkruaj LSDM dhe Koalicioni, Kasami e ka mohuar këtë dhe ka deklaruar se në fletëvotim do të shkruajë vetëm “Koalicioni MUNDEMI”.