‘Pse moderatoret e Topit janë beqare?’, habit Dojna Mema: E kemi në kontratë!

Shpërndaje

Moderatorja simpatike Dojna Mema është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit. Jeta e saj private ngjall kuriozitet për publikun, nisur kjo nga fakti se ajo e ka ruajtur me fanatizëm.

Së fundmi, Dojna ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram dhe njëra prej tyre është pikërisht sa I përket jetës së saj private por edhe moderatorëve të tjera të Top Channel.

Pse moderatoret e Top Channel Albania janë beqare? Ju pëlqen të jeni të lira pa probleme?”, e pyesin Dojnën.

“E kemi në kontratë”, i përgjigjet Dojna me humor, duke mos zbuluar kështu më shumë për jetën e saj.