Ramush Haradinaj kujton vëllanë: Atdheu çdoherë të nderon, Luan!

Shpërndaje

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar sot kompleksin memorial në Dukagjin, bashkë me vëllezërit e tij dhe bashkëluftëtar të tjerë për të kujtuar rënie e vëllait të tij, heroit Luan Haradinaj.

Haradinaj nëpërmjet një postimi të shkurtër në Facebook ka kujtuar vëllanë duke thënë se vepra e tij u shndërrua në betim për clirim dhe se atdheu çdoherë e nderon atë dhe veprën e tij.