Rudina Magjistari lë nam në emision, këngëtarja reagon me shpejtësi nga gafa e saj dhe mbulon fytyrën (Video)

Shpërndaje

Moderatorja Rudina Magjistari ka bërë një gafë para disa javësh teksa kishte të ftuar në emision këngëtaren Nertila Koka.

Kjo e fundit ndodhet në Suedi së bashku me familjen. Teksa po bënte intervistën në lidhje me Skype, moderatorja i tha se gëzon dy vajza dhe një djalë.

Ndërsa artistja reagoi duke i shpjeguar se, “Qenushi është djali”, dhe më pas shpërthyen të qeshurat mes tyre.

VIDEO: