Taravari: Cilët janë pjesëtarët e qeverisë që duan të hapin kazinotë dhe jo shkollat?

Shpërndaje

Sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët dhe njëherit edhe kryetar i Komunës së Gostivarit Arben Taravari në profilin e tij në Fejsbuk ka reaguar lidhur me hapjen e hazinove dhe bastoreve.

“Nuk e di se cilët janë ato pjesëtarë të qeverisë që duan të hapen kazinotë dhe jo shkollat?!”, shkruan Taravari.