Alfred Cako ‘zbulon’ vaksinën e Covid19 që shkakton vdekje dhe ndalon lindjet

Shpërndaje

Alfred Cako konspiracionisti shqiptar ishte mysafirë në emisionin ndër më të shikuarit në Kosovë “Kojshia Show”.

Në minute e 8.20 të emisionit ai zbulon vaksinën që do marrim.

Ndiqeni emisionin me poshtë nga minuta 8.20