Arta Elezaj feston ditëlindjen si në përralla

Shpërndaje

Arta Elezaj, u bë e njohur me një nga rolet e saj në serialin “O sa mirë”

Tani ajo është kthyer në emrat e komentuar të shoubizit, për faktin se bën një jetë të shtrenjtë e shfaqet shpesh provocative.

Njësoj ka vepruar edhe së fundmi me publikimin e një postimi në Instagram, me rastin e ditëlindjes së saj.

Arta ka festuar si në përralla dhe pamjet ua sjellim në vazhdim.

Foto Instagram: