Gold AG po ‘shkrihet’ pas gruas së tij, i drejtohet publikisht me këto fjalë!

Shpërndaje

Gold AG ka publikuar sërish foto nga dita e martesës.

Reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi-Gold AG, ka qenë gjithmonë i rezervuar lidhur me jetën e tij private.

Mirëpo tani nuk po e ka problem të tregoj se kush është gruaja që ia mori zemrën dhe e bëri të kompletuar.

Ai madje i ka thënë Ermirës dhe pranë saj është dukur akoma më mirë.

“Faleminderit Ermira që jam dukur më mirë afër teje”, ka shkruar ndër të tjera Goldi në një postim ku falënderon të gjithë ata që i qëndruan pranë në këtë ditë të veçantë.

Foto Instagram