Grubi: Ditë e madhe nesër po na pret… (Foto)

Shpërndaje

Pas idesë së Ali Ahmetit se është koha për kryeministër, nesër pritet një ditë e madhe nga Selia e BDl-së.

Këtë ditë e ka paraljamëruar ish deputeti dhe shefi i kabinetit të Ali Ahmetit, Artan Grubi.

Postimi i plotë:

Ditë e madhe nesër po na pret…

Koha për Kryeministrin e parë shqiptar 🔴⚫️

Nuk dihet nëse lideri i BDl-së, Ali Ahmeti do të shpalos emrin e kandidatit për kryeministër që do të garojë në zgjedhjet që pritet të mbahen në korrik.