Haxhiu: Prej qeverisë të popullit tek qeveria e Hashim Thaçit e cila varet nga Serbia

Shpërndaje

Ish-ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu, ka reaguar pas votimin të qeverisë së udhëhequr nga Avdullah Hoti.

“Prej një Qeverie të popullit, dolën tek një Qeveri ilegale të Hashim Thaçit dhe e cila varet nga Serbia!”.