Kurti: Nga sheshi i “Skenderbeut” thirrje për manifestimin e 15 vjetorit të formimit të VETËVENDOSJE!-s (Video)

Shpërndaje

Kurti nga sheshi “Skenderbeu” në Prishtinë, bën thirrje për të shënuar 21 vjetorin e çlirimit të Kosovës dhe 15 vjetorin e formimit të VETËVENDOSJE!-s, përcjell ALBAZONE MEDIA.

Postimi i plotë:

Tubim publik paqësor, të premten, në sheshin “Skënderbeu”, në ora 17:00, për të shënuar 21 vjetorin e çlirimit të Kosovës e 15 vjetorin e formimit të VETËVENDOSJE!-s.