Labi fillon pushimet me familje në bregdetin e Durrësit

Shpërndaje

Labinot Tahiri ka lënë anash angazhimet dhe pas lehtësimit të masave ka udhëtuar drejt Durrësit.

Këngëtari i mirënjohur bashkë me familjen e tij këtë vikend ka vendosur ta kaloj në bregdetin shqiptarë.

Këtë e bëri të ditur në një postim në Facebook duke thënë se në Shqipëri nuk ka bllokim të jetës së qytetarëve dhe se shpreson që njëjtë të ndodhë edhe në Kosovë.

Rikujtojmë që Labi edhe gjatë kohës së pandemisë Covid-19 u ka dalur në ndihmë personave në nevojë.