Mahmut Ferati lanson këngën e re ‘Lamtumirë Gurbet’ (Video)

Shpërndaje

Këngëtari i mirënjohur tetovar dhe shumë i dashur për publikun mbarë shqiptar Mahmut Ferati ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Lamtumirë Gurbet” , dhe iu kushtohet mërgimtarëve.

Kënga vjen përplot ritëm, dhe me interpretim të shkëlqyer nga këngëtari dhe profesori i nderuar Mahmut Ferati.