Rama ‘selfie’ me Thaçin (Foto)

Shpërndaje

Kryeministri Edi Rama është takuar sot me Presidentin e Republikës së Kosovës Hashim Thaçi teksa ka publikuar dhe një foto ‘selfie’. Rama e cilëson takimin me Presidentin e Kosovës vëllazëror teksa të dy shfaqen të qeshur.

“Me Presidentin e Kosovës, pas një bashkëbisedimi si gjithnjë vëllazëror🇦🇱👐🏿”, shkruan Rama.