BDl nxjerr edhe mandatin e 13-të

Shpërndaje

Bashkimi Demokratik për Integrim ka fituar edhe mandatin e 13-të në këto zgjedhje të parakohëshme parlamentare që u mbajtën dje më 15 korrik.

Këtë e ka bërë të ditur zv.kryeministri Bujar Osmani derisa ka postuar në rrjetin social se tashmë kanë nxjerrë dhe mandatin e 13-të.