Kush është biznesmeni 37-vjeçar që u gjet i vde.kur në vilën e tij në Tiranë?! (Foto)

Shpërndaje

Eugert Lazaj, u gjet sot i pajetë në vilën e tij luksoze në periferi të Tiranës. Sipas policisë dysh.ohet se ai ka kryer vetë.vr.asje.

37-vjeçari ishte pronar i kompleksit “Adorions Palace” një resorti luksoz në Maminas. Pranë trupit të vik.timës u gjet dhe një pist.oletë.

Megjithatë rrethanat janë ende të paqarta dhe po hetohen nga policia.