Lëvizjes BESA – Tearcë, ‘vishet KUQ e ZI’ (Foto)

Shpërndaje

Na ndajn vetëm 3 ditë nga dita e mbajtjes së zgjedhejve, dhe partitë po bëjnë përgatitjet e fundit për 15 korrikun.

Dega e Lëvizjes BESA në Teracë mbrëmjen e kësaj të diele ka publikuar një fotografi në të cilën shihet një mobilizim i fuqishëm i kësaj partie për më 15 korrik.

Ndryshe, Lëvizja Besa në njësinë zgjedhore numër 6 garon me figurën kryesore të partisë, Bilall Kasami.