Rexhepi i përgjigjet Mickoskit: Po sheh ëndrra me sy çel, koalicioni ‘MUNDEMI do t’i fitojë zgjedhjet

Shpërndaje

Nënkryetari i Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepi i është përgjigjur kreut të VMRO-së, Hristijan Mickoskit i cili mbrëmë ka deklaruar se nëse VMRO fiton zgjedhjet edhe Besa do na bashkangjitet, njofton gjurmë.info. Rexehpi ka deklaruar se Mickoski dhe VMRO po shohin ëndrra me sy çel, sepse ata me këtë mendësi nuk mund të fitojnë asnjëherë dhe koalicioni ‘MUNDEMI’ do të jetë fitues i këtyre zgjedhjeve.