Zekiri: Saraji zgjodhi të ardhmen jo të kaluarën!

Shpërndaje

Kandidati për deputet i koaliconit ‘MUNDEMI’, dhe njëherit edhe nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri në një tubim në Saraj tha se, “Saraji zgjodhi të ardhmen jo të kaluarën!”, njofton ALBAZONE MEDIA.

Postimi i plotë:

Më 15 korrik Koalicioni MUNDEMI do ketë përkrahjen e parezervë dhe masive të banorëve të Sarajit të cilët do të rrethojnë numrin 3 !!!
#Mundemi #EdheMëShumë #EdheMëMirë